Büyükçekmece’de mezuniyet cübbesi mi arıyorsunuz?
Büyükçekmece’de kep cübbe mi arıyorsunuz?
Büyükçekmece’de anasınıfı, ilkokul, ortaokul, lise mezuniyeti için cübbe mi lazım ?
Büyükçekmece’de Mezuniyet töreniniz için kep cübbe kiralamak mı istiyorsunuz ?
Çok çeşitli ve farklı cübbe seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.
Mezuniyet organizasyonu tarihinden en az 2 hafta önce arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Büyükçekmece’de mağazamız yoktur, rezervasyon yaptırmanız halinde cübbelerinizi adresinize kendimiz getiriyoruz.

kep-cubbe-kiralama-banner

Büyükçekmece Kep ve Cübbe Kiralama hizmetimiz için bize mezuniyet töreninden en az 2 hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.Mezuniyet tarihinizde belirlediğiniz saat ve adreste size Mezuniyet Cübbelerini size teslim edelim ve aynı gün içersinde belirlediğiniz adresden geri alalım, sizde mezuniyet töreninin keyfini çıkarmak kalsın.

Tam Zamanında Teslimat

Belirtiğiniz saatte ve adrese cübbelerinizi teslim edelim, sizede mezuniyetin tadını çıkarmak kalsın. Mezuniyetiniz bittikten sonra gelip ürünleri geri alalım.

Ütülü ve Askılı Ürünler

Ürünlerin hepsi temizlenmiş , ütülenmiş ve öğrencilerin giymesine uygun şekilde size teslim edilecektir. Talep edilmesi durumunda binekli şekilde size teslim edilir.

Ürünleri Saklamak ile Uğraşmayın

Okulunuzda sakladığınız ürünler özellikle kepler ıslanabilir veya kırılabilir. Her sene temizletmek için harcadığınız fiyatlara zahmetsiz kiralama fırsatı sunuyoruz.

Satın Alma Opsiyonu

Okulunuzdaki bazı öğrenciler satın alıp bu cübbeleri saklamak isteyebilir. Kiralama sözleşmesi hazırlanırken istediğiniz sayıda satın alma opsiyonu ekleyebiliriz.

Büyükçekmece Kep Cübbe Kiralama Fiyatlarımız

Saten (Parlak) Cübbe Kiralama Fiyatlarımız

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite Klasik Model Kep ve Cübbe Fiyat Tarifelerimiz

100 Adet ve üzeri kiralamalarda birim fiyatımız 15TL
100 Adetden daha az siparişlerde birim fiyatımız 20TL

Alpaka (Mat) Cübbe Kiralama Fiyatlarımız

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite Klasik Model Kep ve Cübbe Fiyat Tarifelerimiz

100 Adet ve üzeri kiralamalarda birim fiyatımız 20TL
100 Adetden daha az siparişlerde birim fiyatımız 25TL

*Belirtilen fiyatlar Kep ve cübbe takım fiyatıdır.
*Ücretsiz teslimat ve geri alımlar 20 adet üzeri kiralamalarda geçerlidir.

Kiralık Kep ve Cübbe Protokolü

1.Kiralık verilecek ürün tespit edilir.
2. 100 (yüz) ve üzeri adetli Siparişler için 200TL, 100 (yüz) ve altı adetli siparişler için 100TL ön ödeme(güvence bedeli olarak) yapılır.
3.Alıcı Kişi/Kurum ile Kiralama Sözleşmesi hazırlanır.
4.Kiralama Sözleşmesi ürün teslimatı sırasında veya daha önceden imzalanır.
5.Firmamız Müşteriden Rezervasyon için gerekli bilgileri alır.
6.Kiralık ürünler belirlenen adres ve saatte cübbeler teslim edilirken ödemenin tamamını yapar.(Ürün sayısı * Tutar kadar, güvence tutarı hariç)
7.Sözleşmede belirtilen saatte cübbeler geri iade yapılırken güvence bedeli geri ödenir.*

*Kurumlar kiraladıkları kep ve cübbeleri talimat dışı kullanımdan sorumludurlar.
*Deforme olan büyük ölçüde lekelenen yada tadilat olamayacak kadar zarar gören kep ve cübbeler satın alma fiyatından faturalandırılır.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

İstanbul ve İzmir illeri için yapılan 20 Adet ve üzeri bütün kiralamalarda teslimat Yordam Mezuniyet tarafından yapılabilir , eğer ürünleri mezuniyet organizasyonunuzun yapılacağı yere teslim edilmesini istiyorsanız güvence bedeli yatırdıktan sonra rezervasyon yaptırırken cübbelerin teslim edilmesini istediğiniz adresi ve hangi saatlerde teslim alınabileceği gibi bilgilerle rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra günü ve saati gelen kiraladığınız cübbeler firmamız tarafından ütülü ve askılı şekilde size teslim edilecektir.

Firmamız sezonda talepleri karşılamakta zorlanmaktadır. Mezuniyet gününden en az 2 hafta öncesinden rezervasyon yapmanızı öneririz.

Firmamız kep ve cübbe kiralamaları için yukarda belirtilen fiyatları günlük kiralama ücreti olarak sunmuştur. Cübbe kiralamanız size teslim edilen günün sonu (saat 24:00′ a kadar) geri iade edilmesi gerekmektedir.

Talebinize göre ister bir adet ister bin adet olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Kiraladığınız ürünler mezuniyet organizasyonunuzun yapılacağı gün daha öncesinden bize bildirdiğiniz saat aralığında size teslim edilir.

Kiralama günübirlik olarak yapılmaktadır, teslim aldığınız günün sonunda iade etmeniz gerekmektedir.Firmamıza Rezervasyon yaptırırken hangi saatlerde organizasyonunuzun biteceği bilgisini verirseniz cübbeler tarafımızca adresinizden geri alınır.

Eğer ürün tekrar kullanılabilir durumda ise örneğin dikiş sökülmesi ufak lekelenmeler vs. endişenlenmenize gerek yok(Toplu bir hasar oluşmadı ise) bu tür tamir edilebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Fakat ürün kaybolması veya tamir göremeyecek kadar ayıplı bir ürün söz konusu ise bu ürün sizin adınıza faturalandıralacaktır.

Bu konuda insiyatif Yordam Mezuniyet firmasındadır. Eğer değişen gün firma için zarar oluşturacak bir durumda ise izin verilmemektedir.

İstanbul Hizmet Noktalarımız