Mezuniyet Atkısı , Mezuniyet Şalı 1 – stole for graduation

Mezuniyet atkısı üretimimiz, 20 renk seçeneği ve çeşitli süslemeler ile saten kumaştan yapılmıştır. Deneyimli tasarım ekibimiz, tasarımınızı inceledikten sonra en yüksek kalitede nihai ürün oluşturmak için nakış, serigrafi veya baskı ile mezuniyet şalınızı özelleştirebiliriz. Vinil baskı genellikle basit veya tek renkli tasarımlar için en iyisidir, nakış ise çok renkli logolar veya görüntülerle en sık kullanılır.

 

Standart Atkı,şal ölçülerimiz:

mezuniyet atkısı, şalı ölçüleri

Mezuniyet Kıyafetleri

Her yıl milyonlarca öğrenci ilköğretim, ortaöğretim, lise ve üniversite gibi okullardan mezun olmaktadır. Öğretim hayatının artık bitmesi veya daha yüksek derecede bir okulda devam edecek olmanın öğrenciler üzerinde bir heyecan oluşturmaktadır. Bütün senenin verdiği yorgunluk sınavların stresi derken yıl sonuna doğru öğrencilerin bu stresi atacakları mezuniyet organizasyonu veya yıl sonu balosu zamanı gelir. Öğrenciler bu organizasyonlarda mezun olduklarını temsil eden kep ve cübbelerini giyerler. Bu mezuniyet cübbeleri genelde mezun oldukları kurumun kültürüne uygun olur. Cübbe üzerinde okul logosu olabilir veya mezuniyet kep’inin üzerinde logo olabilir.

Mezuniyet Atkısı

Son yıllarda okullar mezuniyet atkısı veya mezuniyet şalı kullanmaya başladı. Öğrenciler bu şalları giydikleri cübbelerin üzerine takarak mezun olabiliyor. Mezuniyet atkısının üstünde mezun oldukları yıl veya bölüm/fakülte yazabiliyor. Bazı okullar öğrencilerin isimlerini yazarak verdikleri önemi gösterebiliyor. Sınıf arkadaşları birbirlerinin atkılarına geçirdikleri yıllar için notlar yazabiliyor ve atkılarına imza atarak ömür boyu sürecek bir hatıra oluşturabiliyorlar.

Baskı, nakış örnekleri: