Yordam Mezuniyet

Mezuniyet Cübbesi Kiralama

Mezuniyet Törenleriniz için Kep cübbe satın almak yerine mezuniyet cübbesi kiralama avantajlı olabilir. Adet ve öğrenci boy bilgileri verilerek , öğrencilerin bedenine uygun şekilde hazırlanmış , ütülü ve askılı şekilde İstanbul ve İzmir illerinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz ve ordan alıyoruz. Sizin yapmanız tek gereken törenin unutulmaz anlarının zevkini çıkarmak.

Tam Zamanında Teslimat

Belirtiğiniz saatte ve adrese cübbelerinizi teslim edelim, sizede mezuniyetin tadını çıkarmak kalsın. Mezuniyetiniz bittikten sonra gelip ürünleri geri alalım.

Ütülü ve Askılı Ürünler

Ürünlerin hepsi temizlenmiş , ütülenmiş ve öğrencilerin giymesine uygun şekilde size teslim edilecektir. Talep edilmesi durumunda binekli şekilde size teslim edilir.

Ürünleri Saklamak ile Uğraşmayın

Okulunuzda sakladığınız ürünler özellikle kepler ıslanabilir veya kırılabilir. Her sene temizletmek için harcadığınız fiyatlara zahmetsiz kiralama fırsatı sunuyoruz.

Satın Alma Opsiyonu

Okulunuzdaki bazı öğrenciler satın alıp bu cübbeleri saklamak isteyebilir. Kiralama sözleşmesi hazırlanırken istediğiniz sayıda satın alma opsiyonu ekleyebiliriz.

Mezuniyet Cübbesi Kiralama Fiyatlarımız

1-99 Adet

20₺

*Belirtilen fiyatlar Kep ve cübbe takım fiyatıdır.
*Ücretsiz teslimat ve geri alımlar 20 adet üzeri kiralamalarda geçerlidir.

100-299 Adet

15₺

*Belirtilen fiyatlar Kep ve cübbe takım fiyatıdır.
*Ücretsiz teslimat ve geri alımlar 20 adet üzeri kiralamalarda geçerlidir.

300+ Adet

12₺

*Belirtilen fiyatlar Kep ve cübbe takım fiyatıdır.
*Ücretsiz teslimat ve geri alımlar 20 adet üzeri kiralamalarda geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

İstanbul ve İzmir illeri için yapılan 20 Adet ve üzeri bütün kiralamalarda teslimat Yordam Mezuniyet tarafından yapılabilir , eğer ürünleri mezuniyet organizasyonunuzun yapılacağı yere teslim edilmesini istiyorsanız güvence bedeli yatırdıktan sonra rezervasyon yaptırırken cübbelerin teslim edilmesini istediğiniz adresi ve hangi saatlerde teslim alınabileceği gibi bilgilerle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra günü ve saati gelen kiraladığınız cübbeler firmamız tarafından ütülü ve askılı şekilde size teslim edilecektir.

Firmamız sezonda talepleri karşılamakta zorlanmaktadır. Mezuniyet gününden en az 2 hafta öncesinden rezervasyon yapmanızı öneririz.

Firmamız kep ve cübbe kiralamaları için yukarda belirtilen fiyatları günlük kiralama ücreti olarak sunmuştur. Cübbe kiralamanız size teslim edilen günün sonu (saat 24:00′ a kadar) geri iade edilmesi gerekmektedir. En az kaç adet sipariş oluşturabilirim ? Talebinize göre ister bir adet ister bin adet olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Kiraladığınız ürünler mezuniyet organizasyonunuzun yapılacağı gün daha öncesinden bize bildirdiğiniz saat aralığında size teslim edilir.

Kiralama günübirlik olarak yapılmaktadır, teslim aldığınız günün sonunda iade etmeniz gerekmektedir.Firmamıza Rezervasyon yaptırırken hangi saatlerde organizasyonunuzun biteceği bilgisini verirseniz cübbeler tarafımızca adresinizden geri alınır.

Eğer ürün tekrar kullanılabilir durumda ise örneğin dikiş sökülmesi ufak lekelenmeler vs. endişenlenmenize gerek yok(Toplu bir hasar oluşmadı ise) bu tür tamir edilebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Fakat ürün kaybolması veya tamir göremeyecek kadar ayıplı bir ürün söz konusu ise bu ürün sizin adınıza faturalandıralacaktır.