Yordam Mezuniyet

Şartlar ve koşullar

Son Güncelleme: 3 Kasım 2019

Lütfen kullanmadan önce bu Kullanım Koşullarını (“Şartlar”, “Kullanım Şartları”) dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri Yordam Mezuniyet ve lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve öyle kalacaktır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Yordam Mezuniyet tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya servislerine bağlantılar içerebilir.

Yordam Mezuniyet, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrol sahibi değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca Yordam Mezuniyet ‘in mevcut veya bu tür bir içeriğe, mallara veya hizmetlerin kullanımına veya buna bağlı olarak kullanımına bağlı olarak veya bunlarla bağlantılı olduğunu iddia ettiği herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. Bu tür web sitelerinde veya hizmetlerde veya bu siteler üzerinden.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenle, Şartları ihlal etmeniz durumunda, sınırlama olmaksızın, derhal Hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

Geçerli Yasa

Bu Şartlar, kanun uyuşmazlığı hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçerek yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon maddi ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.