Mezuniyet Cübbesi

Anasınıfı,İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversiteler için Mezuniyet Cübbesi, Şimdi satın al veya Kirala.Mezuniyet Kıyafetleri burada uygun fiyatlarıyla seni bekliyor!

Türkiye’ de birçok özel ve devlet okula hizmet sağlayan Yordam Mezuniyet Kaliteli işcilik ve kaliteli ürün politikamızla
sizlere en uygun fiyat sunmak için uğraşıyoruz. Bunun için kendimiz üretiyoruz , kendimiz satıyoruz böylece hiçbir
aracı araya sokmuyoruz. Cübbe siparişlerinizi yüksek adetler veya tek bir adet sağlayabilirsiniz.Anasınıfı,ilkokul,ortaokul
lise ve üniversite mezuniyetiniz için Mezuniyet cübbelerinizi sağlayabilirsiniz.

Mezuniyet Cübbesi 1 – yakın cekim 4

Sınırsız Model/Renk

Okulunuza özel zengin ve canlı renklerle dikkatlice tasarlanmıştır.

Mezuniyet Cübbesi 2 – yakın cekim 2

Detaylara Önem Ver

Törende kendinizi rahat hissederken harika görünüyorsun.

Üniversite Mezuniyet Cübbesi
Mezuniyet Cübbesi 3 – yakın cekim 3

İnce İşçilik

Konfor ve uyum için kaliteli dikiş. İsterseniz kişiye özel ölçülerinizle üretiyoruz.

Mezuniyet Cübbesi 4 – yakın cekim 1

Sağlıklı Kumaş Şeçimi

Sağlıklı kumaşlar mutlu bedenler yaratır.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet törenleriniz için okulunuzun,rengine, armasına göre özel tasarım kep cübbe yapılır.
Toplu siparişleriniz için mutlaka bizi arayınız.

Cübbe Bedenler Tablosu

BedenBoy (cm)Cübbe Boyu (cm)Cübbe Eni (cm)
1120-1298087
2130-1398792
3140-1499596
4150-159100102
5160-169105104
6170-179110110
7180-189115120

Mezuniyet Cübbesi

Kolej,anaokulu,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite mezuniyet törenlerinde eğitim hayatını başarıyla tamamlamış öğrenciler, normal kıyafetlerinin üzerine cübbe giymektedir. Esasında mezuniyet kıyafetlerinde cübbe ve kep birlikte kombinlenen iki önemli aksesuardır. Bundan dolayı gerek kep cübbetasarımlarında gerekse mezuniyet kepi tasarımlarında oldukça dikkat edilmesi gerekli olmaktadır. Mezuniyet cübbesi, diploma almaya hak kazanan öğrenciler için önemli bir anlam ifade etmektedir. Bu noktada birbirinden farklı özelliklere sahip olan cübbe modellerinin bulunduğu da bilinmektedir. Renkleri ve tasarım özellikleri farklı olan cübbelerin, mezun olunan eğitim kademesiyle ilgili olduğu da söylenebilmektedir. Zira günümüz itibariyle sadece kolejlerde ve üniversitelerde değil anasınıflarında dahi mezuniyet törenleri yapılmaktadır. Doğal olarak anasınıfında tercih edilen mezuniyet cübbesi ile üniversitelilerin mezuniyet törenlerinde tercih edilen mezuniyet cübbeleri aynı özelliklere sahip olmamaktadır.

Mezuniyet Cübbesinin Özellikleri

Mezuniyet cübbesi pek çok özelliği bir arada kapsayan bir tasarım özelliğine sahip olmak durumundadır. Öncelikle mezuniyet cübbesinin mezun olunan eğitim seviyesinin özellikleriyle uyumlu olması şart olmaktadır. Ayrıca mezuniyet cübbesinin renk tercihlerinin kep ve diğer mezuniyet kıyafetleriyle uyumlu olması şart olmaktadır. Bunun yanı sıra cübbelerin, öğrencilerin beden ölçülerine uygun bir şekilde tasarlanmış olması şart olmaktadır. Mezuniyet cübbesinde kullanılan kumaşın yüksek kaliteli olması da önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Mezuniyet cübbelerinin ön tarafında genellikle akademik seviyeyi gösteren ya da eğitim kurumunu simgeleyen armalar yer almaktadır. Bu noktada kep veya cübbeye işlenecek olan armanın da kaliteli olması şart olmaktadır. Cübbelerde kullanılan kumaşlar ipek, pamuklu ve farklı kumaşlardan oluşabilmektedir. Burada dikkat edilecek husus, kumaş ve tasarımın son derece uyumlu olmasıdır.

Kep Cübbe Tasarımı

Mezuniyet cübbesi tasarımı oldukça profesyonellik gerektiren bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira mezuniyet cübbesi, standart kıyafetlerden çok farklı olarak tasarlanmak durumunda olan kıyafetlerdir. Renk tercihinden dikim özelliklerine varıncaya kadar mezuniyet cübbesinin tasarımı farklılık göstermektedir. Firmamız mezuniyet cübbesi tasarımında yukarıdaki özellikleri dikkate alarak üretim yapmaktadır. Bundan dolayı yüksek kalite standardına sahip son derece şık mezuniyet cübbelerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.